Evde Doktor Muayenesi

Bir doktora görünmeniz gerekiyor ama evinizden çıkmak istemiyor musunuz veya çıkamıyor musunuz? Acil veya kronik durumlarınızla ilgilenmek için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde evde doktor bulun.

son bob

Evde Doktor Hizmeti Nedir?

Sertifikalı doktorlarımızdan, kliniklerde ve hastanelerde uzun kuyrukları beklemeden, evinizin rahatlığında ve güvenliğinde hızlı profesyonel bakım alın.

 

Kliniklerde veya hastanelerde beklemeyi unutun – günün her saatinde bir evde doktorun sizi ve sevdiklerinizi evinizin rahatlığında tedavi etmesini sağlayın.

Evde doktor hizmeti size nasıl yardımcı olabilir?

doktor
Birinci Basamak Hizmetleri

Çeşitli sağlık sorunlarını (örneğin karın ağrısı, öksürük, baş dönmesi vb.) teşhis ve tedavi etmek.

gece bakimi
Koruyucu Bakım Hizmetleri

Kalp hastalıkları, felç, diyabet, hipertansiyon ve yüksek kolesterol gibi kronik durumlar geliştirme riskini belirlemek için düzenli sağlık taramaları/kontrolleri.

ameliyat sonrasi bakim
Akut Bakım Hizmetleri

Akut tıbbi durumlar için evde tedavi (örneğin zatürree, solunum yolu enfeksiyonları vb.).

İnsanlar Neden Evde Doktor Hizmetini Seviyor?

ev2

Tüm doktorlarımız, kapsamlı geçmiş kontrollerine tabi tutulmuş Sağlık Bakanlığı onaylı uzmanlardır.

gece bakimi 1

Mümkün olan en kısa sürede bir doktorla görüşün ve ev ziyaretinden sonra sürecinizi hızlandırın.

saat

Kaliteli bakıma erişiminizi sağlamak için devlet ve resmi sigorta şirketleriyle birlikte çalışıyoruz.

Sizden Gelenler

Evde Doktor Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Sevdiğiniz kişi en iyisini hak ediyor. Eğitimli ve uzman doktorlarımız, sevdiklerinize evlerinin rahatlığında kişiselleştirilmiş ve özel bakım sunmak için buradalar.

Sevdikleriniz için daha uzun süreli bakım düzenlemesi mi arıyorsunuz? Birden fazla seans için bakım paketlerimizle daha fazla tasarruf edin. Daha fazlasını öğrenmek için Bakım Danışmanlarımızla konuşun.   Evde Doktor Hizmeti

    Evde doktor ekibimiz
    Acıbadem‘in uzman
    kadrosundan oluşmaktadır.


  7/24

Medikal danışmanlık

mobil m logo 150x150 1

Acıbadem Mobil Nasıl Çalışır?

Acıbadem Mobil uzmanıyla görüşmek için hemen arayın veya form doldurun.

sağlık danışmanı

Sağlık Danışmanıyla Konuşun

444 9 724 numaralı telefondan bizi arayın veya Evde Bakım Danışman ekibimizden geri arama talebinde bulunun. Hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve Evde Bakım Profesyonellerinin nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

birlikte

Birlikte Bakım Planınızı Yapalım

Sevdiklerinizin sağlık durumuna, bakım gereksinimlerine ve ek tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir Bakım Planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Online Doctor

Kişiselleştirilmiş Bakımınız Başlasın

Sağlık Danışmanımız istediğiniz hizmeti sizin ve sevdikleriniz için planlar. Ve en doğru Bakım Uzmanını sizin için bulur.

Profesyonel ve güvenilir evde doktor, evde hemşire ve evde terapi hizmeti

doktor ve hemşire fotoğraf çektiriyor
sorular acibadem mobil
Evde doktor hizmeti hakkında en çok sorulan sorular

Acıbadem Mobil’in evde doktor hizmeti ile size evinizde veya özel olarak bulunduğunuz yerde rahat ve konforlu bir şekilde tedavi olma seçeneği sunar. Acıbadem Mobil, tamamen kendi zaman ve yerinizde kişiselleştirilmiş bakım alma esnekliği sunar.

Acıbadem Mobil doktorlarının tümü Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

Randevunuzu iptal edebilirsiniz. İptal etmek veya yeniden planlamak için lütfen 4449724 numaralı telefondan 24 saat hizmet veren Müşteri Deneyimi Yöneticimizle iletişime geçin.

Doktorlarımız grip ve zatürree, mide-bağırsak rahatsızlıkları, baş ağrıları ve migren, küçük cilt rahatsızlıkları, göz ve kulak rahatsızlıkları, yara bakımı yönetiminden, kadın ve erkek sağlığına kadar yaygın hastalıkları tedavi edebilir ve Ölüm Sertifikasının verilmesine yardımcı olabilir.  Ayrıca evinizin rahatlığında basit cerrahi işlemler gerçekleştirerek hastalara destek olabiliriz.

Her ailenin ihtiyaçlarının farklı olduğunun ve herkese uyan tek bir cevap olmadığının farkındayız. Evde bakımı deneyen kişiler, hayatlarında ve sevdiklerinin hayatında o kadar olumlu değişiklikler yaşarlar ki, genellikle uzun vadeli hizmet almayı seçerler. 

Çağrı merkezi temsilcilerimiz, resmi tatiller de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Acıbadem Mobil doktorlarımızdan randevu almak için 4449724 numaralı telefondan bizi arayın.Hareketlilik Yardımı: Hareket açıklığı egzersizleri, yürüme yardımı ve yatakta dönme/konumlandırma.
Destek Hizmetleri: Nevresim, çamaşırhane, hafif temizlik, alışveriş ve ayak işleri, refakat ve randevulara ulaşım.
İlaç yönetimi. Sertifikalı İlaç Teknisyenleri, reçeteli ilaçları Kayıtlı Hemşire gözetiminde uygular.
Nitelikli Hemşirelik: İlaç yönetimi, diyabet yönetimi, tüple besleme, yara bakımı, enjeksiyonlar ve ostomi bakımı.

Ev doktoru talebiniz Hasta Bakım Ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra, sizi mümkün olan en erken zaman da müsait olan uygun bir doktorla buluşturabiliriz.

 

Evde doktor hizmetiyle ilgili acil sorularınız için lütfen 4449724 numaralı telefondan Hasta Bakım Ekibimizi arayın veya iletisim@acibademmobil.com adresinden bize e-posta gönderin.

Belirli dil tercihleriniz varsa, lütfen rezervasyondan önce Müşteri Deneyimi Yöneticimize önceden bildirin. Bu tercihinize göre sizi uygun ev doktor uzmanına bağlayabiliriz.

Şu anda bir doktora mı ihtiyacınız var?
Acıbadem Mobil İletişim

Formu Doldurun

Evde Bakım Danışmanı Sizi En Yakın Zamanda Arayacaktır.

Evde Bakım Form - Yeni

Ad Soyad(Gerekli)
Onay

Acıbadem Mobil Logo - Gri Beyaz

İçerenköy Mahallesi Kayışdağı
Caddesi. Acıbadem Üniversitesi – Laboratuvar Apt.
No: 32-36 C Blok Ataşehir/İSTANBUL


Eposta: mobilsaglik@acibadem.com.tr

0216 665 3820