Evde Fizik Tedavi

Her yaştan insanın fizik tedavi ihtiyacı için evinizin konforunda kapsamlı fizyoterapi hizmeti. Randevu almak için lütfen sağlık danışmanı ile görüşün.

fizik tedavi

Evinizde uzman, güvenilir ve konforlu fizyoterapist

Profesyonel lisanslı fizyoterapi hizmeti veren ekibimiz, kişiselleştirilmiş tedaviniz, rehabilitasyon terapisi ve diğer konularda sizlere yardım etmek için uzmanlaşmıştır.

 

Acıbadem Mobil hastanede veya merkezlerde uygulanan fizik tedavi hizmetlerini evinizde veya bulunduğunuz ortamda uyguluyor.

İhtiyaçlarınıza Göre Fizik Tedavi

Fizyoterapistlerimiz, herkesin farklı olduğunu bilir ve bu nedenle size odaklanarak bireysel ihtiyaçlarınıza göre sizinle ilgilenir. Acıbadem Mobil evde fizik tedavi fizyoterapist ekibi, nihai iyileşmenizi sağlamak için rehabilitasyon sanatını ve bilimi bir araya getiriyor.

 

Güç, esneklik, dengeleme ve koordinasyon. Ne kadar zor olursa olsun, her egzersizi sizler için kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

fizyoterapi

Evde fizik tedavi nelere yardımcı olabilir?

ev2
Evde Fizik Tedavi

Evden çıkmadan, trafikte ve merkezde sıra beklemeden hizmet alırsınız.

evde fizik tedavi ikon
Kişiselleştirilmiş Tedavi

Tam bir bireysel tedavi ve size özel kişiselleştirilmiş deneyim yaşayacaksınız.

lisansli fizyoterapist ikon
Lisanslı Fizyoterapistler

Tedaviniz yalnızca lisanslı fizyoterapistler tarafından gerçekleştirilecektir.

girelim hemsirelik
Deneyimli Personeller

Terapistlerimiz fizyoterapi tekniğinde eğitim almış ve sertifikalıdır.

terapi hedefleri ikon
Terapi Hedefleri Belirlenir

Başarılı bir sonuç elde etmek amacıyla hedefleriniz dikkatli bir şekilde belirlenir.

doktor
Acıbadem Mobil Güvencesi

Uzman, güvenilir ve deneyimli Acıbadem Mobil kadrosu yanınızda.

sağlık danışmanı

Evde fizyoterapi hizmetini nasıl veriyoruz?

Profesyonel lisanslı ve eğitimli uzman ekibimiz sizi hızlı, kolay ve ağrısız bir şekilde sağlığınıza kavuşturmak için son teknolojiyi kullanır. Sorununuzla ilgili tüm faktörleri iyice değerlendirip temel sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza odaklanırız. 

Evde Fizik Tedavi ekibimiz elde ettiği veriyle sınırlı kalmayarak, iş ve ev hayatınızdaki stres faktörlerinizi, genel vücut yapınızı, beslenme alışkanlıklarınızı, genetik ve postüral duruşunuzu, kaslarınızdaki duygusal bağlantıları saptadıktan sonra işe koyulurlar.

Evde Fizik Tedavi Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Sevdikleriniz en iyisini hak ediyor. Eğitimli bakım uzmanlarımız, sevdiklerinize evlerinin rahatlığında kişiselleştirilmiş ve özel bakım sunmak için buradalar.

 

Sevdikleriniz için daha uzun süreli bakım düzenlemesi mi arıyorsunuz? Daha fazlasını öğrenmek için bakım danışmanlarımızla görüşün.   Hemşirelik Bakımı

    Evde fizyoterapi ekibimiz
    Acıbadem‘in uzman
    kadrosundan oluşmaktadır.


  7/24

Medikal danışmanlık

mobil m logo 150x150 1

Acıbadem Mobil Nasıl Çalışır?

Acıbadem Mobil uzmanıyla görüşmek için hemen arayın veya form doldurun.

sağlık danışmanı

Sağlık Danışmanıyla Konuşun

444 9 724 numaralı telefondan bizi arayın veya Evde Bakım Danışman ekibimizden geri arama talebinde bulunun. Hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve Evde Bakım Profesyonellerinin nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

birlikte

Birlikte Bakım Planınızı Yapalım

Sevdiklerinizin sağlık durumuna, bakım gereksinimlerine ve ek tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir Bakım Planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Online Doctor

Kişiselleştirilmiş Bakımınız Başlasın

Sağlık Danışmanımız istediğiniz hizmeti sizin ve sevdikleriniz için planlar. Ve en doğru Bakım Uzmanını sizin için bulur.

Profesyonel ve güvenilir evde fizik tedavi hizmeti

doktor ve hemşire fotoğraf çektiriyor
FAQ
Evde fizik tedavi hakkında en çok sorulan sorular

Fizyoterapistler üniversite eğitimi almış lisanslı fizik tedavi uzmanlardır. Yaralanma teşhisi, yaralanma tedavisi, egzersiz planı, yaralanmaları önleme, rehabilitasyon ve diğer birçok spor, sağlık ve tedavi alanlarında uzman kişilerdir.

Tedavi sayısı sorununuza ve kişilere göre değişiklik gösterecektir. Ayrıntılı bir değerlendirmeden sonra, fizyoterapist rehabilitasyon süreci için tedavi planlarını size sunar.

Telefonla 4449724 veya internet sayfamızdan randevu alabilirsiniz. Alternatif olarak hızlı ve kullanımı kolay online rezervasyon formumuzdan da başvurabilirsiniz.

Daha önceki tıbbi veya cerrahi geçmişinizi sunmaya hazır olun. Varsa eğer tarama uzman raporlarınızı ve ilaç listenizi bulundurun. Kısa şort ve tişört giymek isteyebilirsiniz.

Ayaklarınızı tedavi edeceksek soyunmanız istenmez, ancak eğer omurganızı tedavi edeceksek, çok rahat ve basit iç çamaşırı veya hatta bir şort fizik tedavi için daha uygundur.

Evet, fizyoterapistler bir doktor tarafından sevk edilmeden değerlendirmez ve tedaviye başlamazlar.

Tedavi süresi, sorunlarınız ciddiyetine, tıbbi geçmişinize ve diğer faktörlere bağlıdır. Gelişmelerinizi değerlendirmek için yeniden değerlendirmeler yapılacak ve terapistiniz terapi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için doktorunuzla iletişim kuracaktır.

Sizden Gelenler

Sevdikleriniz için evde fizik tedavi hizmeti
fizik tedavi

Formu Doldurun

Evde Bakım Danışmanı Sizi En Yakın Zamanda Arayacaktır.

Evde Bakım Form - Yeni

Ad Soyad(Gerekli)

Acıbadem Mobil Logo - Gri Beyaz

Atatürk Mah. Feza Sk. No:3 İç Kapı No:5 Ataşehir / İstanbul

Eposta: mobilsaglik@acibadem.com.tr

444 9 724