Hakkımızda

Acıbadem Mobil, kaliteli sağlık hizmetini herkes için uygun ve erişilebilir hale getirmeyi görev edinmiştir. Kullanıcılarımızı en doğru, kapsamlı, derlenmiş bilgi ve özenle güçlendirmeye ve daha iyi sağlık kararları vermelerine olanak sağlamaya çalışıyoruz.

bodrum özel ambulans

Daha sağlıklı bir hayat için

Ülkemizde ve yakın coğrafyada yaygın, çağdaş ulaşılabilir, etkin, entegre mobil sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan önder bir kurum olmak.

Sağlık alanındaki yaklaşımımız

Buluşturmak

Sağlık hizmetlerinin belirti, semptom, teşhis ve tedavinin ötesine geçtiğini anlıyoruz. Bu, sürekli bakıma ve sürdürülebilir, daha iyi sonuçlara yol açan doktorlar ve hastalar arasındaki derin bağlantı ile ilgilidir.

 

Güven

Acıbadem Mobil güven üzerine çalışır. İnsan sağlığının bize yüklediği sorumluluğun farkındayız. Bu güveni korumak için elimizden gelen her şeyi her zaman yaptık ve yapacağız.

 

Şeffaflık

Tam açıklamaya inanıyoruz. Açık ve dürüst iletişim kurmaya ve kendimizi en yüksek etik standartlarda tutmaya inanıyoruz.

Bakım odaklı

Hizmet verdiğimiz ve birlikte çalıştığımız herkese elimizden gelenin en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

Saygı

Başkalarına bize davranılmasını istediğimiz şekilde davranarak şefkat, güven ve verme kültürü yaratırız.

 

Mükemmellik

İçiniz rahat olsun diye siz uzaktayken sevdiklerinizin ne durumda olduğuna dair şeffaf, gerçek zamanlı güncellemeler alın.

 

doktorlar

Türkiye'nin hemşire, bakıcı ve terapist havuzu

Sizden Gelenler

Ücretsiz Sağlık Danışmanlığı

Acıbadem Mobil İletişim

we want to
hear from you!