Sevdikleriniz İçin
Evde Bakım

Acıbadem Mobil ile evde bakım profesyonellerini kapınıza kadar getirin. Yüzlerce bakıcı ve hemşire ile sevdiklerinizi ihtiyaç duydukları doğru bakımla eşleştireceğiz. 

Bir bakım danışmanıyla görüşün

Herkesin bakım ihtiyaçları benzersizdir. Kişiselleştirilmiş bir bakım planı için sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını anlamayı çok isteriz. İletişim bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim.

Acil bakım için 444 9 724 numaralı telefondan Bakım Danışmanlarımızla 0216 665 3820 numaralı telefondan Check Up danışmanlarımızla görüşün.

Bizimle İletişime Geçin

İletişim

Ad Soyad(Gerekli)
Onay

Acıbadem Mobil M logo

Acıbadem Mobil Nasıl Çalışır?

Acıbadem Mobil Sağlık Danışmanı

Sağlık Danışmanıyla Konuşun

444 9 724 numaralı telefondan bizi arayın veya Evde Bakım Danışman ekibimizden geri arama talebinde bulunun. Hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve Evde Bakım Profesyonellerinin nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Acıbadem Mobil Plan Yapın

Birlikte Bakım Planınızı Yapın

Sevdiklerinizin sağlık durumuna, bakım gereksinimlerine ve ek tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir Bakım Planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

 

Kişileştirilmiş Bakım

Kişiselleştirilmiş bakımınız başlasın

Sağlık Danışmanımız istediğiniz hizmeti sizin ve sevdikleriniz için planlar. Ve en doğru Bakım Uzmanını sizin için bulur.

Ücretsiz Sağlık Danışmanlığı

Acıbadem Mobil İletişim