Evde Doktor Muayenesi

Bir doktora görünmeniz gerekiyor ama evinizden çıkmak istemiyor musunuz veya çıkamıyor musunuz? Acil veya kronik durumlar için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde doktor  hizmetinden yararlanın.

son bob

Evde Doktor Hizmeti Nedir?

Kliniklerde ve hastanede uzun kuyrukları beklemeden, evinizin rahatlığında ve güvenliğinde hızlı profesyonel bakım alın.

Günün her saatinde evde doktor hizmeti ile sizi ve sevdiklerinizi evinizin rahatlığında muayene ediyoruz.

Evde doktor hizmeti size nasıl yardımcı olabilir?

doktor
Birinci Basamak Hizmetleri

Çeşitli sağlık sorunlarını (örneğin karın ağrısı, öksürük, baş dönmesi vb.) teşhis ve tedavi etmek.

gece bakimi
Koruyucu Bakım Hizmetleri

Kalp hastalıkları, felç, diyabet, hipertansiyon ve yüksek kolesterol gibi kronik durumlar gelişme riskini belirlemek için düzenli sağlık taramaları/kontrolleri.

ameliyat sonrasi bakim
Akut Bakım Hizmetleri

Akut tıbbi durumlar için evde tedavi (örneğin zatürre, solunum yolu enfeksiyonları vb.).

Sizden Gelenler

Evde Doktor Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Sevdikleriniz en iyisini hak ediyor. Eğitimli bakım uzmanlarımız, sevdiklerinize evlerinin rahatlığında kişiselleştirilmiş ve özel bakım sunmak için buradalar.

 

Sevdikleriniz için daha uzun süreli bakım düzenlemesi mi arıyorsunuz? Daha fazlasını öğrenmek için bakım danışmanlarımızla görüşün.

    Evde Doktor Hizmeti

    Evde doktor ekibimiz
    Acıbadem‘in uzman
    kadrosundan oluşmaktadır.


  7/24

Medikal danışmanlık

mobil m logo 150x150 1

Acıbadem Mobil Nasıl Çalışır?

Acıbadem Mobil uzmanıyla görüşmek için hemen arayın veya form doldurun.

sağlık danışmanı

Sağlık Danışmanıyla Konuşun

444 9 724 numaralı telefondan bizi arayın veya Evde Bakım Danışman ekibimizden geri arama talebinde bulunun. Hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve Evde Bakım Profesyonellerinin nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

birlikte

Birlikte Bakım Planınızı Yapalım

Sevdiklerinizin sağlık durumuna, bakım gereksinimlerine ve ek tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir Bakım Planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Online Doctor

Kişiselleştirilmiş Bakımınız Başlasın

Sağlık Danışmanımız istediğiniz hizmeti sizin ve sevdikleriniz için planlar. Ve en doğru Bakım Uzmanını sizin için bulur.

Profesyonel ve güvenilir evde doktor, evde hemşire ve evde fizik tedavi hizmeti

doktor ve hemşire fotoğraf çektiriyor
sorular acibadem mobil
Evde doktor hizmeti hakkında en çok sorulan sorular

Acıbadem Mobil’in evde doktor hizmeti ile size evinizde veya özel olarak bulunduğunuz yerde rahat ve konforlu bir şekilde muayene olma seçeneği sunar.

Randevunuzu iptal edebilirsiniz. İptal etmek veya yeniden planlamak için lütfen 4449724 numaralı telefondan 24 saat hizmet veren sağlık danışmanlarımız ile iletişime geçin.

Doktorlarımız grip ve zatürree, mide-bağırsak rahatsızlıkları, baş ağrıları ve migren, küçük cilt rahatsızlıkları, göz ve kulak rahatsızlıkları, yara bakımı yönetiminden, kadın ve erkek sağlığına kadar yaygın hastalıkları tedavi edebilir. Ayrıca evinizin rahatlığında basit cerrahi işlemler gerçekleştirerek hastalara destek olabiliriz.

Her ailenin ihtiyaçlarının farklı olduğunun ve herkese uyan tek bir cevap olmadığının farkındayız. Evde bakımı deneyen kişiler, hayatlarında ve sevdiklerinin hayatında o kadar olumlu değişiklikler yaşarlar ki, genellikle uzun vadeli hizmet almayı seçerler. 

Çağrı merkezi temsilcilerimiz, resmi tatiller de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Acıbadem Mobil doktorlarımızdan randevu almak için 4449724 numaralı telefondan bizi arayın.

Evde doktor hizmetiyle ilgili acil sorularınız için lütfen 4449724 numaralı telefondan Hasta Bakım Ekibimizi arayın veya iletisim@acibademmobil.com adresinden bize e-posta gönderin.

Belirli dil tercihleriniz varsa, lütfen rezervasyondan önce görüştüğünüz sağlık danışmanına önceden bildirin. Bu tercihinize göre sizi uygun evde doktor uzmanı ile görüştürebiliriz. 

Şu anda bir doktora mı ihtiyacınız var?
Acıbadem Mobil İletişim

Formu Doldurun

Evde Bakım Danışmanı Sizi En Yakın Zamanda Arayacaktır.

Evde Bakım Form - Yeni

Ad Soyad(Gerekli)

Acıbadem Mobil Logo - Gri Beyaz

Atatürk Mah. Feza Sk. No:3 İç Kapı No:5 Ataşehir / İstanbul

Eposta: mobilsaglik@acibadem.com.tr

444 9 724