Evde veya iş yerinizde COVID-19 testi için hemen randevu alın.

Güvenilir Bakım Uzmanlarımız, ister kendi evinizde ister ofisinizde PCR testi ve Antijen taramaları yapmak üzere eğitilmiştir.

İstanbul'da COVID-19 PCR Testi

COVID-19’un varlığını tespit etmek için kullanılan çeşitli testler vardır. COVID-19’u teşhis etmek için Hızlı Test Kiti (RTK-Antijen) ve Polimeraz Zincir Reaksiyonu (RT-PCR) kullanılabilir.

 

RTK daha hızlı ve ölçeklenebilir, ancak PCR genellikle daha doğrudur. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz .

 

Sağlık sektöründe çalışanlar, yüksek riskli sektörlerde çalışanlar, üniversiteye devam eden öğrenciler ve denizaşırı seyahat edenler gibi bazı kişilerin COVID-19 PCR sürüntü testinden geçmesi zorunludur.

 

İçinizin daha rahat etmesi için gönüllü olarak bir sürüntü testi de sipariş edebilirsiniz.

bir görevli birine havaalanında ateş ölçüyor

Şu durumlarda COVID-19 Testi yaptırın:

covidmi

Doğrulanmış bir COVID-19 vakası ile yakın temasta bulundunuz ve asemptomatik kaldınız veya ateş, öksürük ve solunum problemleri gibi semptomlar yaşadınız.

ucak ikon

İş/tatil için yurt dışına seyahat ediyorsunuz ve yola çıkmadan önce uçuş öncesi sürüntü testi yaptırmanız gerekiyor.

yurtdisi icon

Yurt içi veya yurt dışında okulda/üniversitede eğitiminize devam ediyorsunuz ve COVID-19 testi yaptırmanız gerekiyor

seyahat

Türkiye'ye evinize dönüyorsunuz veya Türkiye'den ayrılıyorsunuz ve 14 günlük karantinanızın bitiminden önce bir sürüntü testi yaptırmanız gerekiyor.

Evde ve İşte PCR Testi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

Siz ve sevdikleriniz kişi en iyisini hak ediyor. Eğitimli yerel Bakım Uzmanlarımız, sevdiklerinize evlerinin rahatlığında kişiselleştirilmiş ve özel bakım sunmak için buradalar.

Yapılan tüm COVID-19 sürüntü test hizmetleri, sertifikalı bir hemşire, sürüntü cihazı veya kan alma uzmanı tarafından yönetilmektedir.   Hemşirelik Bakımı

    Evde hemşire ekibimiz
    Acıbadem‘in uzman
    kadrosundan oluşmaktadır.


  7/24

PCR Testi Danışmanlığı

mobil m logo 150x150 1

Acıbadem Mobil Nasıl Çalışır?

Acıbadem Mobil uzmanıyla görüşmek için hemen arayın veya form doldurun.

sağlık danışmanı

Sağlık Danışmanıyla Konuşun

444 9 724 numaralı telefondan bizi arayın veya Evde Bakım Danışman ekibimizden geri arama talebinde bulunun. Hizmet yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve Evde Bakım Profesyonellerinin nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

birlikte

Birlikte Bakım Planınızı Yapalım

Sevdiklerinizin sağlık durumuna, bakım gereksinimlerine ve ek tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir Bakım Planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Online Doctor

Kişiselleştirilmiş Bakımınız Başlasın

Sağlık Danışmanımız istediğiniz hizmeti sizin ve sevdikleriniz için planlar. Ve en doğru Bakım Uzmanını sizin için bulur.

Profesyonel ve güvenilir evde PCR testi ve evde bakım hizmeti

doktor ve hemşire fotoğraf çektiriyor
sorular acibadem mobil
COVID-19 PCR Testi hakkında en çok sorulan sorular

Mevcut bir enfeksiyonun varlığını test etmek için bir sürüntü testi yapılır. RT-PCR (Gerçek Zamanlı-Polimeraz Zincir Reaksiyonu) sürüntü testi olarak da bilinir. Test sonucu için olağan geri dönüş süresi yaklaşık 12 ila 48 saattir. Bir seroloji testi (kan alma yoluyla), geçmiş bir enfeksiyonun belirlenmesine yardımcı olur. IgG/IgM (İmmünoglobulinler) antikor testi olarak da bilinir.

Acıbadem Mobil’in çalışma saatleri 08:00 – 17:30 (Hafta içi) ve 08:00 – 12:30 (Hafta sonları) arasındadır. Acil çıkış öncesi testler ve Evde Kalma Bildirimindeki Kişiler PCR testleri için, test sonuçlarınızı aynı gün almak için lütfen PCR testi rezervasyon taleplerinizi saat 12:00’ye kadar gönderin ve onaylayın. PCR ve seroloji test sonuçlarınız hafta içi 17.30’dan sonra veya hafta sonu 12.30’dan sonra hazırsa, sadece ertesi gün saat 8.00’de yayınlanacaktır.

Sağlık sertifikanız formda belirtilen e-posta adresine gönderilecektir.

Sonucunuz henüz gelen kutunuza ulaşmadıysa, istenmeyen posta ve istenmeyen posta klasörlerinizi bu posta kutularına düşmüş olabilir diye kontrol edin.

Her ailenin ihtiyaçlarının farklı olduğunun ve herkese uyan tek bir cevap olmadığının farkındayız. Evde bakımı deneyen kişiler, hayatlarında ve sevdiklerinin hayatında o kadar olumlu değişiklikler yaşarlar ki, genellikle uzun vadeli hizmet almayı seçerler. 

Günlük Yaşam Aktiviteleri: Banyo yapma, giyinme, kişisel hijyen, yemek hazırlama, besleme, tuvalet, kontinans bakımı, transfer ve kaldırma.
Hareketlilik Yardımı: Hareket açıklığı egzersizleri, yürüme yardımı ve yatakta dönme/konumlandırma.
Destek Hizmetleri: Nevresim, çamaşırhane, hafif temizlik, alışveriş ve ayak işleri, refakat ve randevulara ulaşım.
İlaç yönetimi. Sertifikalı İlaç Teknisyenleri, reçeteli ilaçları Kayıtlı Hemşire gözetiminde uygular.
Nitelikli Hemşirelik: İlaç yönetimi, diyabet yönetimi, tüple besleme, yara bakımı, enjeksiyonlar ve ostomi bakımı.

Swab testi 15 dakika, seroloji testi ise 15 ila 30 dakika sürecektir. Evinizde sürüntü testi ve seroloji testi yapmadan önce, personelimizin adınız ve IC/pasaport numaranız gibi bazı kişisel bilgilerinizi doğrulamak için 5 dakika harcayacağını lütfen unutmayın.

Acıbadem Mobil, evde çocuklar için test yapma yeteneğine sahiptir, ancak lütfen aşağıdaki minimum yaşı not edin: PCR: 3 yaşında ve üstü. Seroloji: 12 yaşında ve üstü

SB yönetmeliklerine uygun olarak, sağlık sertifikanızı en fazla 2 e-posta adresine gönderebileceğiz.

Normal geri dönüş süresi, test numunesi laboratuvara gönderildikten sonra 12 ila 48 saat arasındadır ve acil geri dönüş süresi, test numunesi laboratuvara gönderildikten sonra 8 saattir. Ayrıca hafta içi 17.30’dan sonra veya hafta sonu 12.30’dan sonra çıkan sürüntü ve seroloji sonuçları ancak ertesi gün saat 8.00’de gönderilecektir. Bu nedenle uçuşunuzla aynı gün swab ve seroloji testi yaptırmanızı önermiyoruz. Bu, herhangi bir gecikmeyi hesaba katmak içindir.

Sizden Gelenler

Sevdikleriniz için Evde PCR Testi

Evde sürüntü ve seroloji testinizi Acıbadem Mobil ile 24 saat kadar kısa bir sürede planlayın

Acıbadem Mobil İletişim

Formu Doldurun

Evde Bakım Danışmanı Sizi En Yakın Zamanda Arayacaktır.

Evde Bakım Form - Yeni

Ad Soyad(Gerekli)

Acıbadem Mobil Logo - Gri Beyaz

Atatürk Mah. Feza Sk. No:3 İç Kapı No:5 Ataşehir / İstanbul

Eposta: mobilsaglik@acibadem.com.tr

444 9 724